Promocje
Kolczyki z żółtego złota z bursztynami
Kolczyki z żółtego złota z bursztynami
4 110,00 zł 2 900,00 zł
szt.

Formularz wyceny wykonania   biżuterii na zamówienie

Spełnij marzenie o własnoręcznie zaprojektowanej biżuterii. Prześlij nam jak najwięcej informacji o swoim projekcie lub inspiracji.   Zacznij od wypełnienia formularza, załącz zdjęcia, szkice, skany, wszystko co pozwoli nam wycenić i później urzeczywistnić marzenie.

Dane osoby zamawiającej:

Informacja o wycenach:

Rodzaj biżuterii:

Materiał do wykonania:

Kamienie:

Opis i dodatkowe informacje o zamawianej biżuterii:

Budżet:

Ręcznie wykonana biżuteria jest piękna i niepowtarzalna, ale jej wykonanie jest czasochłonne. W związku z tym określenie budżetu jest niezbędne, aby mogli Państwo w jak najkrótszym czasie otrzymać informację zwrotną o możliwości wykonania Państwa projektu.

Dodatkowe pliki, zdjęcia i schematy

Jeśli chcesz nam przekazać materiały (zdjęcia, szkice, rozpiski, fotografie), prosimy o ich wrzucenie na zewnętrzny serwer i przekazanie linku. Z darmowych serwisów polecamy WeTransfer.com lub Google Drive.

Zgody marketingowe i dane osobowe:

Przekazanie danych osobowych przez Użytkownika ma charakter dobrowolny. Użytkownik ma w każdej chwili prawo do uzyskania informacji o treści przetwarzanych danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcie o ile jest to zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, poprzez kontakt: sklep@zloto-orla.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl