Pierścionki zaręczynowe pokaż opis

Pierścionek zaręczynowy to symbol miłości dwojga ludzi oraz obietnica wspólnej przyszłości. Rytuał proszenia o rękę wybranki jest podniosłą chwilą do której warto dobrze się przygotować. Poza wybraniem sposobu oraz miejsca na oświadczyny należy też zdecydować jaki pierścionek chcemy jej wręczyć.  Najczęstszym wyborem jest złoto z ozdobnym kamieniem, najchętniej wybierany jest diament. Nie każdemu jednak odpowiada klasyka. Pierścionek zaręczynowy należy dopasować go do gustu oraz stylu życia wybranki, by udowodnić jak dobrze się ją zna. Pamiętajmy, że pierścioenk zaręczynowy będzie najcenniejszą biżuterią kobiety. 

Pierścionek zaręczynowy z diamentami 

Pierścionek z diamentami to klasyczny rodzaj biżuterii, niezależnie czy ozdobiony jest jednym czy kilkoma kamieniami. Dobry wybór dla wszystkich ceniących klasykę, tradycyjne wartości jak 

Pierścionek zaręczynowy gwiazd

Wiele osób wzoruje się na wyborach sławnych ludzi, nie inaczej jest w przypadku biżuterii. Wiele kobiet marzy o pierścionku jak od Tiffanego lub Cartiera. W naszym sklepie. 

Na której dłoni nosi się pierścionek zaręczynowy?

Pierścionek zaręczynowy zazwyczaj nosi się na serdecznym palcu prawej dłoni. Po ślubie pierścionek zaręczynowy często przenoszony jest na lewą dłoń lub noszony w komplecie z obrączką. Jednak są to tylko zalecenia tradycji, a pierścionek powinien być noszony tak by nie przeszkadzał i był wygodny. Jeżeli nie jest nam wygodnie nosząc pierścionek na prawej dłoni nie powinniśmy przejmować się zwyczajem. To jak nosimy pierścionek zaręczynowy jak i obrączkę jest kwestią indywidualną.

Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy?

Według tradycji pierścionek zaręczynowy powinien być wysokości jednej pensji mężczyzny, który chce go oferować. W tym momencie średnia cena, którą panowie płacą za pierścionek dla swojej wybranki to 1500 zł. Wybór pierścionka powinien być dopasowany do naszych możliwości, w naszym sklepie mamy wiele pięknych modeli w rozsądnych cenach. Pierścionek zaręczynowy nie musi być drogi, ale powinien być symbolem miłości.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pierścionka zaręczynowego?

Najważniejszym aspektem przy wyborze pierścionka zaręczynowego jest trafienie w gust naszej wybranki. W końcu to ona będzie go nosiła na co dzień. Musi do niej pasować i sprawić jej radość, by nie mogła oderwać od niego wzroku. Pierścionek powinien być dopasowany do dłoni - na drobnych rękach pierścień obfity w kamienie będzie się źle prezentował. Ważne jest też dobranie odpowiedniego rozmiaru - na szczęście w większości przypadków rozmiar pierścionka można zmienić, warto o to jednak dopytać przed dokonaniem wyboru. Równie ważna jest próba złota z której wykonany jest pierścionek zaręczynowy. Najczęściej wybierana próba złota to 585, która jest dobrym połączeniem trwałości i ceny. 

 

Pierścionek z białego złota Pierścionek z białego złota
Producent: Komis
Cena: 6 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pierścionek zaręczynowy złoty Pierścionek zaręczynowy złoty
Producent: Komis
Cena: 26 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pierścionek z platyny z dużym diamentem Pierścionek z platyny z dużym diamentem
Producent: Komis
Cena: 27 000,00 zł 29 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pierścionek złoty z diamentami Pierścionek złoty z diamentami
Producent: Złoto Orla
Cena: 19 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pierścionek z białego złota z szafirem Pierścionek z białego złota z szafirem
Producent: Komis
Cena: 3 290,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pierścionek z diamentem ok. 0,10ct Pierścionek z diamentem ok. 0,10ct
Producent: Złoto Orla
Cena: 1 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pierścionek z żółtego złota z diamentami Pierścionek z żółtego złota z diamentami
Producent: Złoto Orla
Cena: 5 700,00 zł 5 750,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Newsletter
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i zniżkach na biżuterię.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl