Nasze usługi

Nasze usługi

Złoto-Orla, Pracowania Jubilerska Sobolewski

Naprawa i renowacja

Naszą pracownię jubilerską prowadzą doświadczeni złotnicy profesjonaliści. Dzięki dobrze wyposażonemu warsztatowi jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym naprawom czy renowacjom.

Wycena i certyfikacja

Umiejętność rzetelnej wyceny wartości biżuterii z kamieniami szlachetnymi wymaga ciągłego szkolenia się i poszerzania wiedzy. Nasi rzeczoznawcy posiadają dyplomy ukończenia kursów eksperckich w Polsce i za granicą.

Komis

Do komisu przyjmujemy biżuterię unikatową, złotą, platynową oraz z kamieniami szlachetnymi. Nasz komis cieszy się dobrą renomą wśród Klientów z całej Polski. Został również dostrzeżony przez Klientów międzynarodowych.

Skup monet i złota

Ceny złota i srebra zależą od zmieniających się notowań giełdowych. Ceny skupu monet również są zmienne, zależą między innymi od jakości ich zachowania oraz od zmieniającej się ceny metalu z jakiego zostały wybite.

Biżuteria na zamówienie

Nasi jubilerzy wykonają niepowtarzalną biżuterię zgodnie z pomysłem i sugestią klienta. Taki indywidualny projekt zostanie stworzony specjalnie dla Państwa co podkreśli jego wyjątkowość.

Rodowanie

Rodowanie polega na pokrywaniu złota lub srebra cienką warstwą rodu, który jest metalem szlachetnym o srebrzystym, metalicznym kolorze. Biżuteria pokryta rodem nabiera pięknego, białego połysku.

Zapraszamy do kontaktu

Nasz personel jest do Państwa dyspozycji

&nsbp;

Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego ciepła, przyjazna atmosfera jest dla nas ważna również w otoczeniu firmowym.   Obsługujemy Państwa z takim samym zaangażowaniem jak sami życzylibyśmy sobie być obsłużeni.

Skontaktuj sie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl